Marzysz o idealnej sylwetce?
Ze mną to możliwe!

Pomogę Ci zrealizować Twoje cele i zrobić formę życia. 

Nie odkładaj swoich marzeń na później. Twoje zaangażowanie w połączeniu z moją wiedzą pomoże Ci uzyskać zamierzone rezultaty i zmienić sylwetkę na lata.

Metamorfozy

Zobacz jak zmieniali się moi podopieczni

0 dni
wystarczy, żeby zauważyć pierwsze efekty​
0 tygodni
regularnych treningów sprawi, że każdy zobaczy różnicę
0 h
tyle maksymalnie będziesz czekać na odpowiedź
0 miesiące
to minimalny czas trwania współpracy
Jak działamy?

Kilka kroków do wymarzonej sylwetki

1. Wybierz pakiet

Podejmij decyzję, który pakiet będzie dla Ciebie odpowiedni i jak długo będzie trwała nasza współpraca.

2. Dokonaj zapłaty

Wybrany wariant pakietu możesz opłacić z góry lub zdecydować się na płatność ratalną.

3. Wypełnij ankietę

Im więcej informacji w niej zawrzesz, tym bardziej spersonalizowany plan otrzymasz.

4. Poczekaj na zalecenia

W ciągu 5 dni roboczych otrzymasz gotowy plan działania. Zapoznaj się z nim dokładnie i przejdź do realizacji jego założeń.

5. Działaj i wysyłaj raporty

Dzięki stałej kontroli Twoich efektów będę mieć pewność, że wszystko przebiega prawidłowo.

6. Ciesz się efektami

Zaangażowanie i sumienna realizacja planu pozwolą Ci cieszyć się efektami szybciej, niż myślisz!

Patryk Akinyeye

Moja historia

Odtwórz wideo
Współpraca online

Co zyskasz na współpracy ze mną?

Oprócz tego, że zadbam o Twoją sylwetkę, pomogę Ci poprawić samopoczucie i dopilnuję, aby komfort Twojego życia się poprawił. W realizacji tych założeń pomogą Ci 3 elementy, które otrzymasz podczas współpracy.

Plan żywienia

Przygotuję dla Ciebie model żywienia, który w końcu będziesz w stanie utrzymać. Dopasuję go do Twoich potrzeb i zadbam o to, aby był smaczny i wygodny – bez zbędnych restrykcji i ograniczeń.

Plan treningowy

Zapewniam Cię, że będzie skuteczny i nastawiony na realizację Twoich celów. Dopasuję go do Twoich możliwości i indywidualnych preferencji, dzięki czemu osiągniesz sylwetkę, o której marzysz.

Wsparcie

Nie jestem w stanie zagwarantować Ci ciągłej motywacji, ale mogę obiecać, że zawsze będę Cię wspierał i mobilizował do działania. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania i będę z Tobą w stałym kontakcie.

Jestem gotowy, by osiągnąć Twój cel, czas na Twój krok!
Dostępne pakiety

Pakiet PLatinum

TRWA PROMOCJA NA START!

kup Pakiet Gold w cenie pakietu Platinum

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

3 miesiące

240 zł / msc

147 zł / msc

6 miesięcy

210 zł / msc

118 zł / msc

12 miesięcy

180 zł / msc

98 zł / msc

PAKIET GOLD

3 miesiące

240 zł / msc

6 miesięcy

210 zł / msc

12 miesięcy

180 zł / msc

Dostępne pakiety

Pakiet PLatinum

3 miesiące

Promocja!

588 zł / msc

147 zł / msc

6 miesięcy

Promocja!

472 zł / msc

118 zł / msc

12 miesięcy

Promocja!

392 zł / msc

98 zł / msc

PAKIET GOLD

3 miesiące

Promocja!

960 zł / msc

240 zł / msc

6 miesięcy

Promocja!

840 zł / msc

210 zł / msc

12 miesięcy

Promocja!

720 zł / msc

180 zł / msc

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Jest to kwestia bardzo indywidualna, zależna od Twojej wyjściowej masy ciała, celu, stanu zdrowia oraz realizacji naszych zaleceń. Im sumienniej i rzetelniej będziesz realizować plan, tym szybciej zobaczysz pierwsze efekty.

Przygotuję dla Ciebie indywidualnie dopasowany plan żywienia, dzięki któremu nauczysz się samodzielnie komponować posiłki na podstawie tabel zamienników. Co więcej, wypracujesz zdrowe nawyki żywieniowe, które pozostaną z Tobą na długo. Otrzymasz również przykładowe przepisy, udowadniające, że dieta może być smaczna i prosta.

Oczywiście, że nie. Plan treningowy zostanie stworzony na podstawie Twoich indywidualnych preferencji i możliwości. Jeśli nie chcesz lub nie możesz trenować na siłowni, wybiorę dla Ciebie efektywne ćwiczenia, które bez problemu wykonasz w domu. Trenując zarówno w domu, jak i na siłowni, jesteś w stanie osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Zależy mi na tym, aby cały plan działania był dla Ciebie możliwy do wykonania. Przygotowując przykładowe przepisy, uwzględnię to, jakie są Twoje możliwości finansowe. Natomiast korzystając z planu żywienia, samodzielnie komponujesz posiłki, więc to Ty decydujesz, z jakich produktów korzystasz, czy będą one tanie, czy drogie.

Koniecznie daj mi o tym znać. Przeanalizujmy, co dokładnie Ci nie odpowiada i jak mogę Ci pomóc. Może być to na przykład kwestia tego, że nie wiesz, jak poprawnie wykonać ćwiczenie, więc wystarczy, że udzielę Ci odpowiednich wskazówek. W innych przypadkach konieczne mogą być też zmiany lub modyfikacje w planach, które bez problemu wprowadzę.

Na czas urlopu przygotujemy dla Ciebie odpowiedni trening, który bez problemu wykonasz w hotelowych warunkach. Udzielimy Ci wskazówek dotyczących tego, jak powinna wyglądać dieta na czas urlopu. Jeśli nie będziesz w stanie realizować naszych założeń np. przez chorobę, to w dowolnym momencie współpracy możesz skorzystać z jej zawieszenia.

Oczywiście, że tak. Wykupując pakiet możemy skupić się na przykład na redukcji tkanki tłuszczowej, a potem na budowaniu masy mięśniowej. Jesteśmy w stałym kontakcie, więc na bieżąco wprowadzamy potrzebne zmiany i modyfikacje w planie, które są zależne od Twoich aktualnych celów.

Nie stanowi to problemu. Warunkiem jest jednak dostarczenie aktualnych wyników badań oraz zaleceń lekarskich. W przypadku schorzeń takich jak np. niedoczynność tarczycy, PCOS, SIBO, IBS lub problemów z aparatem ruchowym najważniejsze jest, aby jednocześnie pracować z lekarzem/fizjoterapeutą, który postawi jasną diagnozę. Jeśli masz problemy zdrowotne, wybierz pakiet GOLD, w którym będziesz pod opieką dietetyka klinicznego.